REVOLUCE
V LÉČBĚ ZÁNĚTU PROSTATY
Podle statistiky, každý druhý muž trpí chronickým zánětem prostaty!
Předzvěsti zánětu prostaty
Následky pokročilého zánětu prostaty
Objednat
SPECIÁLNÍ NABÍDKA
do konce akce zbývá
Běžná cena
Cena v akci
Aktivní složky Cannabis Oil
Názory specialistů na Cannabis Oil
doc
Igor Karmazín, lékař urolog-reproduktolog
nejvyšší kategorie
doc
Karel Franc, doktor medicínských věd,
urolog
doc
Jaroslav Majer, farmaceut nejvyšší
kvalifikace
Cannabis Oil je konopný olej laboratorního stupně vyčištění. Pozornost vědců na tento produkt byla zaměřena po mnoho let. Množství provedených experimentů dokázalo: jedná se o skutečně unikátní prostředek, který nemá obdoby. Zvláštní účinnost prokázal Cannabis Oil v léčbě zánětu prostaty. Je účinný při jakékoli formě tohoto onemocnění - ostré, chronické, bakteriální nebo abakteriální. Cannabis Oil odstraňuje příznaky a léčí zánět prostaty v nejkratší době a nemoc se již nevrací. Proto ho doporučuji všem svým pacientům.
Igor Karmazín, lékař urolog-reproduktolog nejvyšší kategorie
Stres, přepracování, sedavé zaměstnání - to je realita našeho dnešního života a to nevyhnutelně vede k zánětlivým stavům v prostatě. V Cannabis Oil je obsaženo mnoho látek, nezbytných pro boj se zánětem prostaty. Tento preparát rychle a na dlouhou dobu zbavuje bolesti, nepohodlí a pomáhí obnovit rovnováhu mužských hormonů. Od svých pacientů dostávám jen kladné ohlasy na Cannabis Oil, proto všem tento prostředek jednoznačně doporučuji.
Karel Franc, doktor medicínksých věd, urolog
Do nedávné doby byla léčba zánětu prostaty možné pouze s použitím antibakteriálních preparátů a antibiotik. Nicméně, jak známo, tyto prostředky dávají drtivý úder nejen nemocem, ale i celému organizmu. Před farmaceuty stál složitý úkol: vytvořit účinný preparát na bázi přírodních složek. Tak se objevil nový prostředek - Cannabis Oil. Tento preparát začíná účinkovat už od prvního užití. Nejen, že nemá vedlejší účinky, ale i posiluje organizmus
Jaroslav Majer, farmaceut nejvyšší kvalifikace
Klinická testování Cannabis Oil
V roce 2019 Institut Reproduktivního zdraví a Urologie, provedl testování ve skupině z 214 dobrovolníků s příznaky zánětu prostaty.
Byly získány následující údaje:
3 kroky
na cestě k uzdravení se
ze zánětu prostaty s Cannabis Oil
Jak správně užívat Cannabis Oil
pro maximální výsledek
Optimální délku programu náš konzultant specialista pro Vás zvolí individuálně, s přihlédnutím k vašemu věku, stádiu onemocnění, celkovému zdravotnímu stavu a dalším faktorům.
Jak pracujeme
1. KROK
logo
Zanechte požadavek
na našich stránkách
2. KROK
logo
Operátor se s Vámi spojí
pro potvrzení objednávky
3. KROK
logo
Platba při
obdržení objednávky